13. İnsan Kaynakları Zirvesi
 Ana Sayfa / Etkinlikler / 13. İnsan Kaynakları Zirvesi


İnsan Kaynakları Zirvesi'nin, bu yıl 13'üncüsünü düzenlemeye hazırlanırken, dev organizasyonda Bursa, birbirinden değerli konuşmacılara ev sahipliği yapacak.


PERYÖN, 21 – 22 Mayıs 2015 tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi'nde gerçekleştireceği 13. İnsan Kaynakları Zirvesi öncesi, organizasyon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürürken, zirvede konuşmacı olarak yer alması kesinleşen Prof. Dr. Marcus Venzin, İşletme ve İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı (MBA) alanında dünyanın en çok tanınan isimleri arasında yer alıyor.

İtalya'nın Milano şehrindeki, dünyanın en iyi 7. Avrupa'nın ise 3. Üniversitesi olan Bocconi Üniversitesi'nde, İşletme ve Teknoloji Bölümü'nde dersler veren Prof. Dr. Venzin, aynı üniversitenin Küresel Strateji Profesörü ve Stratejik Girişimcilik Dairesi Direktörü olarak da görev yapmaktadır.

"Zirve Yine Ses Getirecek"

PERYÖN Güney Marmara Şubesi tarafından, daha önce 12 kez düzenlenen ve her yıl farklı bir temayla, Türkiye çapında büyük ses getiren İnsan Kaynakları Zirvesi, bu yıl "İnsanca" temasıyla katılımcıların karşına çıkmaya hazırlanırken, organizasyon kapsamında geleneksel İK yaklaşımlarının yerini alan yeni İK süreçleri, insan yönetiminin önemi, bugünü ve geleceği, yetenek yönetimi gibi birbirinden farklı konular masaya yatırılacak.

Zirve hazırlıkları hakkında bilgi veren PERYÖN Güney Marmara Şubesi adına Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel, topluma yetkin bireyler kazandırılmasına yönelik gerçekleştirdikleri organizasyonun, bu yıl yine çok önemli kazanımlar ortaya çıkaracağına inandığını vurguladı.

 

Video: https://drive.google.com/file/d/0B1-vxuaHWBkeS3NJemVXUkZjTTQ/view?usp=sharing


Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi
21 Mayıs 2015 Perşembe


Fotoğraf Galerisi
Hakkımızda Üyelik Etkinlikler Eğitim Bilgi Yönetimi Basında Biz İletişim Blog
    
Peryön Güney Marmara Şubesi


Diğer Şubelerimiz :Merkez   Ege   Güneydoğu Anadolu   İç Anadolu   Trakya

Tüm hakları saklıdır © 2018. PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Güney Marmara Şubesi

Konak Mah. Seçkin Sk. No:23/1 Posta Kutusu:165 Nilüfer / BURSA


Profornet İnternet Çözüm Ortaklığı