Türkticaret.net İşyeri Gezisi
 Ana Sayfa / Etkinlikler / Türkticaret.net İşyeri Gezisi


PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel’in önderliğinde gerçekleşen ziyarette, Bursa’ya özgü mekânlardan oluşan mimarisiyle beğeni toplayan Turkticaret.net ofisini yakından inceleme fırsatı bulan PERYÖN üyeleri, ziyaretin sonunda Hay Group tarafından gerçekleştirilen, “Ücret ve Yan Haklar Araştırması” sunumunu dinledi.

Bursa, 25.02.2015 - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, Bursa’daki firmaları yakından tanımaları amacıyla, üyelerine yönelik gerçekleştirdiği işyeri ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

PERYÖN, işyeri gezilerinin son halkasına, "gelenekle geleceği birleştirdik" sloganıyla dikkat çeken ve Bursa’ya özgü mimari yapılardan oluşan konseptiyle beğeni toplayan Turkticaret.net firmasını ekleyerek, şirketteki çalışmalar hakkında bilgi topladı.

PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel önderliğinde gerçekleşen işyeri gezisinde çok sayıda üye yer alırken, Turkticaret.net Eğitim Koordinatörü Birgül Yanıklar katılımcılarla yakından ilgilendi.

Ziyarette katılımcılara seslenen PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel, tüm misafirlere teşekkürlerini ileterek, “Ben de ilk kez bu ofise gelme fırsatı buluyorum. Öncelikle bizleri ağırladıkları için Turkticaret.net ailesine çok teşekkür etmek istiyorum. Hepimiz bir şekilde İnsan Kaynakları alanında çalışmalar yürütüyoruz. Elbette ki işimizin önemli bir kısmını fiziksel şartlar da oluşturuyor. Bu ofise girer girmez, buradaki güzel şartları yakından hissediyorsunuz. Emeği geçenleri kutluyorum” diye konuştu.

“PERYÖN Üyelerini Ağırlamaktan Memnuniyet Duyuyoruz”

Özçengel’in ardından Turkticaret.net Eğitim Koordinatörü Birgül Yanıklar söz alarak, PERYÖN üyelerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şirket yapısı ve ofisin farklı konseptinin ortaya çıkış süreci hakkında bilgiler veren Yanıklar, daha sonra hazırlanan tanıtım videosunu katılımcılara izletti.

Konuşmaların ardından PERYÖN üyeleri, işyerini yakından tanıma fırsatı bulurken, daha sonra üyeler konferans salonuna geçerek,  Hay Group tarafından gerçekleştirilen, “Ücret ve Yan Haklar Araştırması” sunumunu dinledi.

2014 yılı veri ve piyasalarını Türkiye – Bursa ölçeğinde dinleme imkânı bulan üyeler, 2014 piyasa hareketlerini, 2015 piyasa beklentilerini, ücret politikalarını ve değişken gelir ile birlikte, yan hakları dinleyerek, konu ile ilgili bilgi sahibi oldu.

Ziyaretin sonunda katılımcılar, toplu fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.


Uludağ Üniv. Görükle Kamp., Ulutek Ar-Ge Binası Yanı Ek Bina Nilüfer / BURSA
24 Şubat 2015 Salı


Fotoğraf Galerisi
Hakkımızda Üyelik Etkinlikler Eğitim Bilgi Yönetimi Basında Biz İletişim Blog
    
Peryön Güney Marmara Şubesi


Diğer Şubelerimiz :Merkez   Ege   Güneydoğu Anadolu   İç Anadolu   Trakya

Tüm hakları saklıdır © 2018. PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Güney Marmara Şubesi

Konak Mah. Seçkin Sk. No:23/1 Posta Kutusu:165 Nilüfer / BURSA


Profornet İnternet Çözüm Ortaklığı