Yeşim Tekstil İşyeri Gezisi
 Ana Sayfa / Etkinlikler / Yeşim Tekstil İşyeri Gezisi


Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, Bursa’nın önde gelen firmalarına yönelik işyeri ziyaretlerini sürdürüyor…

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, çeşitli aralıklarla düzenlenen organizasyonlar kapsamında, Bursa’nın önde gelen firmalarıyla işyeri gezilerinde buluşmaya devam ediyor.

PERYÖN, işyeri ziyaretlerinin son halkasına, tekstil denilince ilk akla gelen firmalardan biri olan Yeşim Tekstil’i ekledi.

PERYÖN Güney Marmara Şubesi üyelerinin büyük ilgi gösterdiği ziyarette ilk olarak, Yeşim Tekstil İK ve Sosyal Uygunluk Direktörü Fatoş Hüseyinca, katılımcılara hoş geldiniz dedikten sonra, Yeşim Tekstil ile ilgili kısa video çalışması misafirlere izletildi.

Tanıtım videosu sonrasında İnsan Kaynakları Müdürü Özlem Şenkoyuncu, Yeşim Tekstil’in İnsan Kaynakları (İK) uygulamaları ve sosyal sorumluluk çalışmalarına dair önemli bilgiler verirken, Sosyal Uygunluk Uzmanı Sena Altan’da, İş Sağlığı ve Güvenliği ile çevre konularını içeren paylaşımlarda bulundu.

Şenkoyuncu’nun sunumunun ardından Yeşim Tekstil Kurumsal İletişim Müdürü Dilek Cesur da katılımcılara, firmadaki kurumsal iletişim çalışmalarına yönelik kısa bir sunum gerçekleştirdi.

PERYÖN üyeleri, Yeşim Tekstil Kurum Psikologu Ayça Bolten Ülkü’den, “Yeşim’de Psikolog Uygulaması” başlığıyla gerçekleştirilen paylaşımları da dinledikten sonra, Yeşim Tekstil idari yöneticileriyle birlikte firmayı detaylı bir şekilde gezme imkânı buldu.

Yeşim Tekstil İK katı ve Kreş bölümünü de inceleyen PERYÖN üyeleri, HR Hour Kokteyli için özenle hazırlanmış, Yeşim Tekstil Showroom alanında keyifli dakikalar geçirdi.

“Verimli Bir Gezi Oldu”

Yeşim Tekstil ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulunan PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bige Tınmazsoy Susuzlu, kendileri açısından son derece verimli bir günü geride bıraktıklarını belirterek, PERYÖN üyelerini en güzel şekilde ağırlayan Yeşim Tekstil’e teşekkürlerini iletti.

PERYÖN olarak, belirli aralıklarla Bursa’nın güzide firmalarıyla bir araya gelmeye ve birlikte, bu gibi güzel çalışmalara devam edeceklerini aktaran Susuzlu, işyeri ziyaretlerinin, gelecek adına faydalı sonuçlar doğuracağına inandığını kaydetti.


Yeşim Tekstil (Ankara Yolu Gürsu Kavşağı Kestel / BURSA)
20 Ocak 2015 Salı


Fotoğraf Galerisi
Hakkımızda Üyelik Etkinlikler Eğitim Bilgi Yönetimi Basında Biz İletişim Blog
    
Peryön Güney Marmara Şubesi


Diğer Şubelerimiz :Merkez   Ege   Güneydoğu Anadolu   İç Anadolu   Trakya

Tüm hakları saklıdır © 2018. PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Güney Marmara Şubesi

Konak Mah. Seçkin Sk. No:23/1 Posta Kutusu:165 Nilüfer / BURSA


Profornet İnternet Çözüm Ortaklığı