Torba Yasanın Çalışma Hayatına Etkileri Semineri
 Ana Sayfa / Etkinlikler / Torba Yasanın Çalışma Hayatına Etkileri Semineri


BURSA – MESS Eğitim Vakfı (MEV) ile Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi’nin birlikte düzenlediği “Torba Yasanın Çalışma Hayatına Etkileri” konulu seminer yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

MESS Eğitim Vakfı ile Peryön Güney Marmara Şubesi’nin ortaklaşa düzenlediği “Torba Yasanın Çalışma Hayatına Etkileri”konulu seminer Bursa Akademik Odalar Birliği(BAOB)’nde ki Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Firmaların insan kaynakları, mali işler, iş güvenliği yöneticileri ile çok sayıda işverenin de katıldığı seminerde SGK Başmüfettişi Dr. Ramazan YILDIZ, İSGHEDER Yönetim Kurulu Üyesi A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Mesut TORAMAN ve MESS avukatlarından Selçuk KOCABIYIK yasa hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Dr. Ramazan YILDIZ “ 6552 sayılı yasa 11 Eylül 2014 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren. Bu yasa başta İş Kanunu olmak üzere, iş sağlığı ve iş güvenliği, sendikalar, toplu sözleşme kanunu gibi kanunlarda önemli değişikleri beraberinde getirdi” ifadelerini kullandı. Özellikle SGK Hukuku alanında yapılandırma konusunun üzerinde durarak katılımcıları bu konuda bilinçlendirdi.

Mesut TORAMAN ise yasanın özellikle iş sağlığı ve güvenliği yönünden getirdiği düzenlemeler hakkında bilgileri paylaşarak katılımcıların sorularını yanıtladı.

MESS avukatlarından Av. Selçuk Kocabıyık ise Sendikalar ve Toplu sözleşme konularında olan değişiklikleri paylaşarak bu konularda ki yeni uygulamalardan bahsetti.

Yapılan sunumların ardından seminer soru cevap kısmı ile sona erdi.


Bursa Akademik Odalar Birliği(BAOB)
20 Ekim 2014 Pazartesi


Fotoğraf Galerisi
Hakkımızda Üyelik Etkinlikler Eğitim Bilgi Yönetimi Basında Biz İletişim Blog
    
Peryön Güney Marmara Şubesi


Diğer Şubelerimiz :Merkez   Ege   Güneydoğu Anadolu   İç Anadolu   Trakya

Tüm hakları saklıdır © 2018. PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Güney Marmara Şubesi

Konak Mah. Seçkin Sk. No:23/1 Posta Kutusu:165 Nilüfer / BURSA


Profornet İnternet Çözüm Ortaklığı