İftar Yemeği
 Ana Sayfa / Etkinlikler / İftar Yemeği


Peryön Üyeleri Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu.

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi üyeleri  9 Temmuz Çarşamba günü geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

Bosch Evi’nde düzenlenen iftar yemeğine PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel ve Yönetim Kurulunun yanı sıra, SGK Bursa İl Müdürü Ahmet Metin, SGK İl Md. Yardımcısı İsa Öztaş, SGK Osmangazi İlçe Müdürü Bülent Ocak, Çalışma ve İŞKUR Bursa İl Müdürü Kasım Tilki, İş Teftiş Heyeti Grup Başkanı Yaşar Ata, SGK Yalova İl Müdürü Ali Gencer katıldı.

PERYÖN Güney Marmara Şubesi üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği; 120 katılımcıyla gerçekleşen iftar yemeğinde konuşan ve PERYÖN Güney Marmara Şubesi olarak Ramazan ayı içerisinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Levent Özçengel, Ramazan ayının birleştirici ve bütünleştirici özelliğine değinerek, “Ramazan ayında daha çok gün yüzüne çıkan birlik ve beraberlik ortamının, ülkemizde devamlı olmasını umuyorum” dedi.

Ramazan ayının ülkemiz ve milletimiz için büyük önem taşıdığını da dile getiren Özçengel, “Bugün burada PERYÖN ailesi olarak, bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan ayının birlik ve bütünlüğümüzü perçinleştirmesinin yanında, hepimize sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.


BOSCH Evi
09 Temmuz 2014 Çarşamba


Fotoğraf Galerisi
Hakkımızda Üyelik Etkinlikler Eğitim Bilgi Yönetimi Basında Biz İletişim Blog
    
Peryön Güney Marmara Şubesi


Diğer Şubelerimiz :Merkez   Ege   Güneydoğu Anadolu   İç Anadolu   Trakya

Tüm hakları saklıdır © 2018. PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Güney Marmara Şubesi

Konak Mah. Seçkin Sk. No:23/1 Posta Kutusu:165 Nilüfer / BURSA


Profornet İnternet Çözüm Ortaklığı