Geleceğin İk'cıları Sertifika Töreni
 Ana Sayfa / Geleceğin İk'cıları Sertifika Töreni

Geleceğin İK’cılarında 3. Mezuniyet Coşkusu

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi ve Uludağ Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) işbirliğiyle bu yıl 3’üncüsü düzenlenen ve öğrencilerin, insan kaynakları alanında kendini geliştirebilmelerine olanak sağlayan İnsan Kaynakları Uzmanlığı Sertifika Programı, düzenlenen törenle yeni mezunlarını verdi.

90 saat süresince, “İnsan Kaynakları Uzmanlığı” programını başarıyla tamamlayarak, sertifika almaya hak kazanan öğrenciler, geleceğin kariyer mimarı olma konusunda ilk adımı atma fırsatı yakalarken, öğrenciler 2 ay süresince, hem bireysel yetkinliklerini geliştirme, hem de mesleki kariyerleri boyunca ihtiyaç duyacakları çok önemli bilgileri, program kapsamında elde etme şansı buldu.

PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M. Fatih Şenli, Yönetim Kurulu Üyeleri Arzu Öneyman, Duygu Coşkun, Efsun Özkan ve Emre Karababa’nın da öğrencileri yalnız bırakmadığı sertifika töreni, Uludağ Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde (Ulutek) düzenlenirken, törene KARMER Müdürü Doç. Dr. Kurtuluş Kaymaz ve sertifika programından mezun olan öğrenciler katılım gösterdi.

“İnsan Kaynakları Sürekli Gelişim ve Değişim Gösteriyor”

Sertifika töreninde konuşma yapan KARMER Müdürü Doç. Dr. Kurtuluş Kaymaz, insan kaynakları alanın her an değişim ve gelişim gösterebilen bir alan olduğunu ifade ederek, öğrencilerin kendilerini, tek bir alana doğru endekslemeden, farklı yetkinlikleri bütünsel bir açıdan ele alıp, kariyerlerine bu şekilde yön vermeleri gerektiğini söyledi.

İnsan Kaynakları Uzmanlığı Sertifika Programı’nın hazırlanmasında ve öğrencilere koşulsuz desteğinden ötürü PERYÖN’ e teşekkürlerini ileten Kaymaz, programı başarıyla tamamlayan öğrencileri kutladı.

“Öğrencilere Olan Desteğimiz Sürecek”

Törende öğrencilere yönelik kısa bir konuşma yapan PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M. Fatih Şenli de, sertifika programını başarıyla tamamlayarak belge almaya hak kazanan öğrencileri kutlarken,  program kapsamında çok değerli paylaşımlar yapıldığı belirterek, ilerleyen dönemlerde de öğrencilere yönelik koşulsuz desteklerinin devam edeceği müjdesini verdi.

Konuşmaların ardından öğrencilere tek tek sertifikaları takdim edilirken, PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri ve KARMER yetkilileriyle birlikte, sertifikalarını teslim alan başarılı öğrenciler, toplu fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.


20.06.2015


Fotoğraf Galerisi
Hakkımızda Üyelik Etkinlikler Eğitim Bilgi Yönetimi Basında Biz İletişim Blog
    
Peryön Güney Marmara Şubesi


Diğer Şubelerimiz :Merkez   Ege   Güneydoğu Anadolu   İç Anadolu   Trakya

Tüm hakları saklıdır © 2019. PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Güney Marmara Şubesi

Konak Mah. Seçkin Sk. No:23/1 Posta Kutusu:165 Nilüfer / BURSA


Profornet İnternet Çözüm Ortaklığı