BARIŞ GÜL
 Ana Sayfa  / Hakkımızda

BARIŞ GÜL

FAVEO DANIŞMANLIK

GENEL MÜDÜR

1976 Yalova doğumlu Barış Gül, Uludağ Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü lisans ve Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme yüksek lisans mezunudur.

Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri Çalışan Psikolojisi bölümünde doktora derslerini tamamlamıştır. Gül, Southern Russian University (IMBL) Endüstri ve Örgüt Psikolojisi bölümünde ikinci bir doktora çalışmasına başlamış ve derslerini tamamladığı bu öğrenime, Rusya ile yaşanan geçmiş krizin sonucu olarak “fiilen gidememe” durumundan ötürü devam edememiştir. Gelişen bu durumun sonrasında üniversiteler arası işbirliğinden yararlanarak Yakın Doğu Üniversitesi Genel Psikoloji bölümünde doktora eğitimine başlamıştır. Bu eğitimini de doktora tezi yazım sürecine getirmiştir.

Barış Gül meslek hayatına, İnsan Kaynakları ve Eğitim uzmanı olarak Yeşim Tekstil A.Ş.’nin İnsan Kaynakları bölümünde başlamıştır. 1998 yılından 2002 yılına kadar bu görevini sürdürmüştür. 2002 yılında dil eğitimi için gittiği Londra’da, İnsan Kaynakları, Uluslararası Finansman ve Halkla İlişkiler eğitimleri almıştır. 2004 yılından başlayarak 2012 yılına kadar, Gökyıldız Tekstil ve Konfeksiyon’da İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini yürütmüştür.

Barış Gül, 2009 yılında Bursa’da FAVEO Danışmanlık firmasını kurmuştur. 2012 yılına kadar Gökyıldız Tekstil ve Konfeksiyon’daki göreviyle eşzamanlı, 2012 sonrasında da tam zamanlı olarak kurucusu olduğu firmasında genel müdürlük görevini üstlenmektedir. FAVEO firması, kurumsal ve bireysel düzeyde Bursa özelinde ve ulusal ölçekte eğitimler vermektedir. Çalışma sahası, İK yönetimi başta olmak üzere genel olarak tüm kalite yönetim sistemleri, yönetim sistemleri, yönetim becerileri, bilişim sistemleri, muhasebe ve finans, satış ve pazarlama, yalın üretim konularıdır. FAVEO firması bugün, Türkiye’nin önde gelen dev kuruluşlarıyla yürüttüğü çalışmaları başarıyla tamamlamış ve bu kuruşlardan iş referansına sahip şekilde, güven ve süreklilik arz eden bir kurum niteliği kazanmıştır.

Barış Gül’ün önde gelen STK üyelikleri şunladır:

Türkiye Genç İşadamları Derneği TÜGİAD üyesi ve Bursa Şubesi yönetim kurulu üyesi

Bilgide ve Uygulamada Çeşitliliği Destekleme Derneği BUÇAD üyesi ve başkan yardımcısı

BALKANTÜRKSİAD NETWORKİNG grubu üyesi

2004 yılında üye olduğu PERYÖN derneğimizin Güney Marmara Şubesinde yaptığı görevler aşağıdaki şekildedir:

2006 – 2008 yönetim kurulu üyesi

2008 – 2010 yönetim kurulu üyesi

2010 – 2012 genel sekreter

2012 – 2014 genel sekreter

2014 yılından bu yana da, PERYÖN Akademi’de gönüllü eğitmenlik yapmaktadır.

Hakkımızda Üyelik Etkinlikler Eğitim Bilgi Yönetimi Basında Biz İletişim Blog
    
Peryön Güney Marmara Şubesi


Diğer Şubelerimiz :Merkez   Ege   Güneydoğu Anadolu   İç Anadolu   Trakya

Tüm hakları saklıdır © 2019. PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Güney Marmara Şubesi

Konak Mah. Seçkin Sk. No:23/1 Posta Kutusu:165 Nilüfer / BURSA


Profornet İnternet Çözüm Ortaklığı