Bursa İstihdam Günleri – BİİB2014
 Ana Sayfa / Etkinlikler / Bursa İstihdam Günleri – BİİB2014


PERYÖN, Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşmasına Renk Kattı

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, ülkemizde alanında tek olarak gösterilen ve 3 gün boyunca işverenlerle iş arayanları bir araya getiren Bursa İnsan Kaynakları Ve İstihdam Buluşması’nda (BİİB 2014), başarıyla boy gösterirken, organizasyonda katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, bu yıl 3’üncüsü düzenlenen ve iş dünyasının önemli temsilcileriyle iş arayanları buluşturan Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması’nda katılımcılardan tam not aldı.

3 gün boyunca Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nin (Merinos AKKM) ev sahipliğinde; Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi (BKK), Bursa Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR Bursa) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) işbirliğiyle gerçekleştirilen organizasyonda PERYÖN, açmış olduğu stantla katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

163 firmanın 187 stantla yer aldığı ve yaklaşık 20 bin kişiyi ağırlayan dev buluşmada, birçok katılımcı PERYÖN standına uğrayarak dernek üyesi olma girişiminde bulunurken, PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel, derneğe gösterilen bu ilgiden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.

PERYÖN’ e ayrılan C39 numaralı stant alanında, gelen misafirlerle yakından ilgilenen Özçengel, daha sonra organizasyon alanında yer alan diğer stantları gezdi. PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M.Fatih Şenli’de, stantları gezmeyi ihmal etmedi.

“Emeği Geçenleri Kutluyorum”

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen ve her geçen yıl kalitesinin daha da arttığı organizasyonda, başta İŞKUR olmak üzere emeği geçenleri yürekten kutlayan PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel, iş dünyası temsilcileriyle iş arayanları bir araya getiren bu tür organizasyonların önemli kazanımlar doğurduğunu ifade etti.

Küreselleşen dünyada eğitimli ve yetkin işgücünün en önemli rekabet unsurlarından biri haline geldiğini vurgulayan Özçengel, özellikle İŞKUR’un işsizliği önleme ve istihdamı artırmaya yönelik yapmış olduğu başarılı çalışmaların, hem Bursa hem de ülkemiz açısından oldukça önemli olduğuna dikkat çekti.

Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması’nın özellikle kentin en önemli sıkıntılarından biri olan mavi yaka istihdamı ve genel istihdam konusunda çok faydalı sonuçlar doğuracağına inandığını kaydeden Özçengel, PERYÖN olarak da böyle değerli organizasyonlarda yer almaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.02 Aralık 2014 Salı


Fotoğraf Galerisi
Hakkımızda Üyelik Etkinlikler Eğitim Bilgi Yönetimi Basında Biz İletişim Blog
    
Peryön Güney Marmara Şubesi


Diğer Şubelerimiz :Merkez   Ege   Güneydoğu Anadolu   İç Anadolu   Trakya

Tüm hakları saklıdır © 2018. PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Güney Marmara Şubesi

Konak Mah. Seçkin Sk. No:23/1 Posta Kutusu:165 Nilüfer / BURSA


Profornet İnternet Çözüm Ortaklığı