Nurşen DAĞLI
 Ana Sayfa  / Hakkımızda

Nurşen DAĞLI

Doğu Pres

Kurumsal Gelişim Direktörü

1972 Sivas, ZARA doğumlu olan Dağlı, Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ve Bilgi Üniversitesi İşletme MBA mezunudur. 12 Yıl İthalat- İhracat kariyerinin ardından 10 yıldır hem İnsan Kaynakları alanlarında İş Mükemmelliği  kariyerlerini birlikte devam ettirdiği kariyerinde, İNOKSAN, BOSCH, Maysan Mando  gibi büyük ölçekli yerli ve yabancı firmalarda görev alan Dağlı ; son olarak Bosch’un en büyük yan sanayisi olan Doğu Pres’de İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim ve Sürekli İyileştirme departmanlarından sorumlu Kurumsal Gelişim Direktörü olarak kariyerine devam etmektedir.

Ayrıca; İngiliz Merkezli Forton Liderlik Koçluğu Eğitimlerini tamamlayarak ICF Onaylı sertifikasını almaya hak kazanmıştır. 2003 yılından beri Avrupa Kalite Vakfı EFQM Lisanslı olarak değerlendiricilik yapmaktadır, 2007 Yılından beri Kalder’e üye olan Nurşen Dağlı, halen Kalder’de gönüllü olarak Mükemmellik Ödülü Değerlendiriciliği görevine devam etmektedir. Mükemmellik bakış açısını İnsan Kaynakları uygulamalarında mükemmellik modeliyle iyileştirmek için Bursa’daki kurumlara destek olmaktadır. AIESEC Danışmanlar Kurulu’nda yer alarak halen AIESEC öğrencilerine mentörlük yapmaktadır. ÇYDD Mentörlük projesinde yer almanın yanısıra  USİGED, İktisat Topluluğu, Engelsiz Uludağ vb  öğrenci Klüplerine mentorluk desteği ve  kişisel gelişim eğitimleri vermeye devam etmektedir.

2015 yılında MAYSAN MANDO ile Kurumsal Temsilcilik ve 2017 yılından günümüze de DOĞUPRES adına Kurumsal PERYÖN ( Türkiye İnsan Yönetimi Derneği ) üyesidir.

Hakkımızda Üyelik Etkinlikler Eğitim Bilgi Yönetimi Basında Biz İletişim Blog
    
Peryön Güney Marmara Şubesi


Diğer Şubelerimiz :Merkez   Ege   Güneydoğu Anadolu   İç Anadolu   Trakya

Tüm hakları saklıdır © 2019. PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Güney Marmara Şubesi

Konak Mah. Seçkin Sk. No:23/1 Posta Kutusu:165 Nilüfer / BURSA


Profornet İnternet Çözüm Ortaklığı